Xara Web Designer 365 12.6 - upgrade

vaše cena: 763 Kč
(923 Kč vč. DPH)
Kliknutím zvětšíte
 Vlastnosti: 
 verze:   365 12.6.2 
 operační systém:   Win Vista/7/8/10 
 zkušební verze:   odkaz 
 studna.cz:   odkaz 
 domovské stránky:   odkaz 

Upozornění: Do poznámky v pokladně napište licenční údaje programu, ze kterého chcete provést upgrade.

Xara Web Designer nabízí komplexní řešení pro snadnou tvorbu moderních, poutavých webových stránek. Poskytuje tvůrcům webů naprostou svobodu v používání textů, grafiky, fotografií, kdekoliv na stránce, jen prostřednictvím jediného nástroje. Ke tvorbě jednoduchých i složitých webových stránek, které odpovídají vašim představám, přitom není nutné znát nic o HTML kódu.

WYSIWYG - ať už upravujete některou z připravených šablon nebo vytváříte vlastní grafiku či animace, vše můžete ihned vidět přesně tak, jak to bude zobrazeno na webu.

Stačí vybrat návrhy stránek z nabídky profesionálních šablon, které jsou součástí programu, prostřednictvím myši upravit pozice jednotlivých objektů, vložit váš text, fotografie, další tlačítka z nabízených šablon nebo importovat svá vlastní, případně vytvořit novou grafiku prostřednictvím kreslících nástrojů.

Web Designer je rovněž jedním z nejjednodušších nástrojů pro tvorbu efektivních Flash animací, které lze exportovat ve formátu .swf nebo vložit přímo do vytvářených webových stránek.

Pokud jsou vaše webové stránky hotové, pro jejich publikaci na webovém serveru již vložíte jen údaje pro FTP připojení a stisknete tlačítko Publish.

Webové stránky vytvořené aplikací Xara Web Designer splňují požadavky W3C, jsou kompatibilní s více internetovými prohlížeči (IE, Firefox, Safari, Chrome) a založeny na standardech XHTML a CSS.

Poznámka

  • *) Ceny jsou bez DPH, není-li uvedeno jinak.
  • Standardně jsou programy distribuovány v elektronické podobě (v názvu programu může být ESD). Zákazník obdrží elektronickou poštou licenci k programu a/nebo odkaz ke stažení programu.
  • CD v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD bez tištěné příručky.
  • BOX v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD společně s tištěnou příručkou.
Náš tip
PowerArchiver 2016 Toolbox 16
PowerArchiver 2016 Toolbox 16
1 290 Kč
(1 561 Kč vč. DPH)
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
Informace o autorech
3D Secure
cz sk
spider ccbot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)