System Mechanic Pro 18.0 - 1 user (1 year subscription service)

vaše cena: 1 683,00 Kč
(2 036,43 Kč vč. DPH)
Kliknutím zvětšíte
 Vlastnosti: 
 verze:   18.0.1 
 operační systém:   Win 7/8/10 
 zkušební verze:   odkaz 
 studna.cz:   odkaz 
 domovské stránky:   odkaz 

System Mechanic Professional nabízí balík pěti výkonných produktů a více než 70 nástrojů pro optimalizaci a zabezpečení počítače:

  • System Mechanic - dokáže zajistit rychlejší a bezchybný chod vašeho počítače
  • iolo AntiVirus - poskytuje nepřetržitou, certifikovanou ochranu před viry, červy, trojskými koňmi a dalšími nebezpečnými programy
  • iolo Personal Firewall - za pomocí blokování neoprávněné komunikace mezi počítačem a sítí internet ochrání vaše osobní data a soukromí před hackery a zloději identity
  • Search and Recover - zachrání vaše obrázky, videa, zprávy elektronické pošty, dokumenty, systémové a další soubory nebo složky nechtěně smazané z pevných disků a jiných datových médií
  • DriveScrubber - bezpečně skartuje citlivá data a zabrání tak, aby se dostala do nepovolaných rukou při prodeji, darování, recyklaci nebo přeřazení vašeho počítače

Vybrané novinky verze 8

S pomocí nástroje ActiveCare 2.0 poběží váš počítač stále jako nový
ActiveCare 2.0 je nyní ještě chytřejší a dokonalejší v zajištění plného výkonu vašeho PC. Veškeré operace provádí bez narušení vaši práce, na pozadí běhu systému, v době jeho nečinnosti. ActiveCare 2.0 nabízí vylepšenou detekci nečinnosti PC a nové možnosti volby jakým způsobem a kdy poběží.

Nástroj pro defragmentaci a zkompaktnění registru
Provádí komplexní analýzu registru vašeho systému, detekuje kritická místa snižující výkon a graficky zobrazí nevyužitý prostor. Při dalším startu systému registr defragmentuje a kritická místa odstraní.

DriveSense
Nový nástroj pro zkušené uživatele poskytující údaje o aktuálním stavu pevných disků.

System Mechanic

System Mechanic dokáže zajistit rychlejší a bezchybný chod vašeho počítače. Arzenál více než 40 výkonných nástrojů automaticky vyřeší i ty nejúpornější problémy, odstraní nepotřebné soubory, optimalizuje rychlost připojení k internetu a stahování souborů, ochrání vaše soukromí a trvale udrží maximální výkon počítače.

iolo AntiVirus

iolo AntiVirus poskytuje nepřetržitou, certifikovanou ochranu před viry, červy, trojskými koňmi a dalšími nebezpečnými programy. Pokročilá real-time technologie, plně integrovaný skener elektronické pošty, hodinové aktualizace definičních souborů a intuitivní uživatelské prostředí umožňují snadno trvale udržovat počítač bez virové nákazy.

iolo Personal Firewall

Blokováním neoprávněné komunikace mezi počítačem a sítí internet iolo Personal Firewall ochrání vaše osobní data a soukromí před hackery a zloději identity. Díky databázi tisíce profilů chování dokáže patentovaný systém IntelliDefense automaticky rozhodnout, které programy mohou přistupovat k internetu.

Search and Recover

Search and Recover zachrání vaše obrázky, videa, zprávy elektronické pošty, dokumenty, systémové a další soubory nebo složky nechtěně smazané z pevných disků, CD/DVD disků, hudebních přehrávačů, fotoaparátů, paměťových karet a dalších přenosných zařízení.

DriveScrubber

Nástroj bezpečně skartuje citlivá data a zabrání tak, aby se dostala do nepovolaných rukou při prodeji, darování, recyklaci nebo přeřazení vašeho počítače. Informace trvale odstraní a přepíše s využitím metod splňujících přísné vládní a armádní standardy.

Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
Solid Converter 10.1
Solid Converter 10.1
Solid PDF Tools 10.1
Solid PDF Tools 10.1
O&O Defrag Professional Edition 23.0
O&O Defrag Professional Edition 23.0
PowerArchiver 2019 Standard 19.00
PowerArchiver 2019 Standard 19.00
FinePrint & pdfFactory Pro Bundle 10, 7
FinePrint & pdfFactory Pro Bundle 10, 7
FinePrint & pdfFactory Bundle 10, 7
FinePrint & pdfFactory Bundle 10, 7

Poznámka

  • *) Ceny jsou bez DPH, není-li uvedeno jinak.
  • Standardně jsou programy distribuovány v elektronické podobě (v názvu programu může být ESD). Zákazník obdrží elektronickou poštou licenci k programu a/nebo odkaz ke stažení programu.
  • CD v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD bez tištěné příručky.
  • BOX v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD společně s tištěnou příručkou.
Náš tip
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
Informace o autorech
3D Secure
system-mechanic-professional.cz system-mechanic-professional.sk
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)