Solid Converter 10.1

vaše cena: 2 408,00 Kč
(2 913,68 Kč vč. DPH)
Kliknutím zvětšíte
počet cena/1 ks*)
1 2 408,00 Kč
2 - 4 2 290,00 Kč
5 - 9 2 169,00 Kč
10 - 14 2 049,00 Kč
15 - 19 1 928,00 Kč
20 a více 1 808,00 Kč
 Vlastnosti: 
 verze:   10.1.4146 
 operační systém:   Win Vista/7/8/10 
 zkušební verze:   odkaz 
 studna.cz:   odkaz 
 domovské stránky:   odkaz 

Solid Converter nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.

Rovněž poskytuje řadu nástrojů pro rychlou úpravu PDF dokumentů a virtuální tiskárnu pro snadnou tvorbu PDF souborů z tiskového výstupu libovolné Windows aplikace.

Konverze z formátu PDF do formátu Word a extrakce obsahu

Konverze skenovaných PDF dokumentů. Převeďte starší, naskenované PDF soubory do formátovaných a dále upravitelných dokumentů Microsoft Word

Skenování do Wordu. Své papírové dokumenty můžete skenovat přímo do formátovaných a dále upravitelných dokumentů Microsoft Word.

Solid OCR: podpora 13 jazyků (angličtina, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, španělština a švédština).

Selektivní extrakce. Přímo na stránkách PDF dokumentu můžete vybrat tu část obsahu, kterou chcete převést do dokumentu Microsoft Word. Formátování, styly a rozložení zůstane zachováno.

WYSIWYG extrakce obsahu. Ve vizuálním uživatelském prostředí můžete z PDF dokumentu snadno převést vybraný text do formátu Word, tabulky do formátu Excel nebo vektorové a bitmapové snímky uložit do souborů zvoleného grafického formátu.

Konverze PDF do formátu Word. Pro snadnou editaci převeďte své PDF soubory na dokumenty Microsoft Word.

Konverze PDF do formátu Excel. Tabulky můžete z PDF souborů převést na sešity Microsoft Excel. Vybrat můžete jednotlivé stránky nebo celý dokument.

Kvalita konverze. Nemusíte ztrácet hodiny opravou formátování a přepracováváním zkonvertovaného dokumentu.

Záhlaví a Pata. K dispozici máte pokročilé možnosti pro konverzi nebo odstranění záhlaví a paty dokumentu.

Konverze tabulek. Unikátní převod tabulek s ohraničením i bez ohraničení ve formě tabulkových objektů včetně formátování do dokumentů Word.

Identifikace formulářů. Program dokáže rozeznat formulářová pole a provést jejich konverzi na snadno editovatelná textová pole.

Konverze rotovaného textu. Z PDF můžete získat text, bez ohledu na jeho orientaci.

Detekce hyperlink odkazů. URL hyperlink odkazy jsou z původního PDF souboru automaticky převedeny do nového dokumentu Word.

Konverze přímo z prostředí Průzkumníka. Jediným kliknutím můžete v Průzkumníkovi Windows otevřít PDF dokument přímo v aplikaci Word.

Tvorba PDF dokumentů

Tisk do PDF souborů. PDF soubory lze snadno vytvářet z téměř libovolné Windows aplikace, která dokáže tisknout.

Ochrana PDF souborů heslem. Můžete omezit prohlížení, editaci, kopírování, tisk nebo vkládání komentářů do vašeho PDF dokumentu.

Šifrování PDF souborů. Své PDF soubory můžete zabezpečit použitím 128-bit RC4 nebo AES šifrovacích algoritmů.

Nastavení přístupových práv. Můžete rozhodnout, kteří uživatelé budou moci váš PDF dokument číst, kteří tisknout, editovat, kopírovat nebo vkládat komentáře.

Nastavení vlastností dokumentu. Pro lepší organizaci svých dokumentů můžete vložit název dokumentu, autora, předmět a klíčová slova.

Vlastní nastavení stránek. Můžete vytvářet PDF dokumenty s vlastní velikosti stránek, vlastním nastavením okrajů a orientace.

Redukce velikosti souboru. Velikost a požadovanou kvalitu vytvořeného PDF můžete optimalizovat s ohledem na jeho plánované použití (webové stránky, tisk).

Nastavení prohlížeče Acrobat Reader. Zvolit lze výchozí nastavení pro prohlížení vašeho PDF dokumentu: rozvržení stránek, zvětšení, zobrazení miniatur stránek.

Tvorba PDF/A dokumentů. Můžete vytvářet dokumenty dle normy PDF/A-1b (ISO 19005-1:2005) určené pro dlouhodobě archivované PDF dokumenty.

 

Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
Solid PDF to Word 10.1
Solid PDF to Word 10.1
UltraEdit 26 - upgrade
UltraEdit 26 - upgrade
ACDSee Photo Studio Professional 2020 13.0
ACDSee Photo Studio Professional 2020 13.0
Solid PDF Tools 10.1
Solid PDF Tools 10.1
pdfFactory Pro 7 - upgrade z pdfFactory Pro
pdfFactory Pro 7 - upgrade z pdfFactory Pro
System Mechanic Pro 18.0 -  1 user (1 year subscription service)
System Mechanic Pro 18.0 - 1 user (1 year subscription service)

Poznámka

  • *) Ceny jsou bez DPH, není-li uvedeno jinak.
  • Standardně jsou programy distribuovány v elektronické podobě (v názvu programu může být ESD). Zákazník obdrží elektronickou poštou licenci k programu a/nebo odkaz ke stažení programu.
  • CD v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD bez tištěné příručky.
  • BOX v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD společně s tištěnou příručkou.
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
Informace o autorech
Solid Documents, LLC
Solid Documents, LLC
Domovská stránka
Další programy autorů
3D Secure
solid-converter.cz solid-converter.sk
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)