Solid Converter 9.2

vaše cena: 2 275 Kč
(2 753 Kč vč. DPH)
Kliknutím zvětšíte
počet cena/1 ks*)
1 2 275 Kč
2 - 4 2 163 Kč
5 - 9 2 049 Kč
10 - 14 1 935 Kč
15 - 19 1 821 Kč
20 a více 1 708 Kč
 Vlastnosti: 
 verze:   9.2.8186 
 operační systém:   Win Vista/7/8/10 
 zkušební verze:   odkaz 
 studna.cz:   odkaz 
 domovské stránky:   odkaz 

Solid Converter nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.

Rovněž poskytuje řadu nástrojů pro rychlou úpravu PDF dokumentů a virtuální tiskárnu pro snadnou tvorbu PDF souborů z tiskového výstupu libovolné Windows aplikace.

Konverze z formátu PDF do formátu Word a extrakce obsahu

Konverze skenovaných PDF dokumentů. Převeďte starší, naskenované PDF soubory do formátovaných a dále upravitelných dokumentů Microsoft Word

Skenování do Wordu. Své papírové dokumenty můžete skenovat přímo do formátovaných a dále upravitelných dokumentů Microsoft Word.

Solid OCR: podpora 13 jazyků (angličtina, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, španělština a švédština).

Selektivní extrakce. Přímo na stránkách PDF dokumentu můžete vybrat tu část obsahu, kterou chcete převést do dokumentu Microsoft Word. Formátování, styly a rozložení zůstane zachováno.

WYSIWYG extrakce obsahu. Ve vizuálním uživatelském prostředí můžete z PDF dokumentu snadno převést vybraný text do formátu Word, tabulky do formátu Excel nebo vektorové a bitmapové snímky uložit do souborů zvoleného grafického formátu.

Konverze PDF do formátu Word. Pro snadnou editaci převeďte své PDF soubory na dokumenty Microsoft Word.

Konverze PDF do formátu Excel. Tabulky můžete z PDF souborů převést na sešity Microsoft Excel. Vybrat můžete jednotlivé stránky nebo celý dokument.

Kvalita konverze. Nemusíte ztrácet hodiny opravou formátování a přepracováváním zkonvertovaného dokumentu.

Záhlaví a Pata. K dispozici máte pokročilé možnosti pro konverzi nebo odstranění záhlaví a paty dokumentu.

Konverze tabulek. Unikátní převod tabulek s ohraničením i bez ohraničení ve formě tabulkových objektů včetně formátování do dokumentů Word.

Identifikace formulářů. Program dokáže rozeznat formulářová pole a provést jejich konverzi na snadno editovatelná textová pole.

Konverze rotovaného textu. Z PDF můžete získat text, bez ohledu na jeho orientaci.

Detekce hyperlink odkazů. URL hyperlink odkazy jsou z původního PDF souboru automaticky převedeny do nového dokumentu Word.

Konverze přímo z prostředí Průzkumníka. Jediným kliknutím můžete v Průzkumníkovi Windows otevřít PDF dokument přímo v aplikaci Word.

Editace PDF dokumentů

Opravy textu. Stačí jednoduše klepnout na existující text ve vašem PDF dokumentu a můžete rovnou editovat.

Úpravy objektů. Vyberte jeden nebo více objektů na stránce vašeho PDF dokumentu a můžete je otáčet, přesouvat, smazat nebo měnit jejich velikost.

Tvorba PDF dokumentů. PDF dokumenty lze vytvářet z většiny v současnosti populárních formátů souborů. Stačí, když váš soubor přetáhnete do prostoru uživatelského prostředí programu.

WYSIWYG uživatelské prostředí. Snadné operace se stránkami jsou možné díky vizuálnímu uživatelskému prostředí, kde lze současně pracovat s více PDF dokumenty.

Vodotisk. Do PDF dokumentů lze vkládat předdefinovaný i vlastní textový vodotisk, snímky nebo elektronické záhlaví.

Slučování dokumentů. Více PDF dokumentů lze sloučit do jediného PDF souboru.

Změna pořadí stránek. Přetažením pomocí myši můžete měnit umístění stránek v PDF souboru nebo mezi více PDF soubory.

Extrakce stránek. Zvolené stránky z PDF souboru lze exportovat do jednoho nebo více nových PDF souborů.

Textové vyhledávání. Program umožňuje rychlé vyhledávání textu ve více PDF souborech současně a přehledné zobrazení výsledků hledání.

Dávkové konverze. Úsporu času umožňuje využití dávkových konverzí, které lze spouštět formou skriptů z prostředí příkazového řádku nebo z grafického uživatelského prostředí programu.

Tvorba PDF dokumentů

Tisk do PDF souborů. PDF soubory lze snadno vytvářet z téměř libovolné Windows aplikace, která dokáže tisknout.

Ochrana PDF souborů heslem. Můžete omezit prohlížení, editaci, kopírování, tisk nebo vkládání komentářů do vašeho PDF dokumentu.

Šifrování PDF souborů. Své PDF soubory můžete zabezpečit použitím 128-bit RC4 nebo AES šifrovacích algoritmů.

Nastavení přístupových práv. Můžete rozhodnout, kteří uživatelé budou moci váš PDF dokument číst, kteří tisknout, editovat, kopírovat nebo vkládat komentáře.

Nastavení vlastností dokumentu. Pro lepší organizaci svých dokumentů můžete vložit název dokumentu, autora, předmět a klíčová slova.

Vlastní nastavení stránek. Můžete vytvářet PDF dokumenty s vlastní velikosti stránek, vlastním nastavením okrajů a orientace.

Redukce velikosti souboru. Velikost a požadovanou kvalitu vytvořeného PDF můžete optimalizovat s ohledem na jeho plánované použití (webové stránky, tisk).

Nastavení prohlížeče Acrobat Reader. Zvolit lze výchozí nastavení pro prohlížení vašeho PDF dokumentu: rozvržení stránek, zvětšení, zobrazení miniatur stránek.

Tvorba PDF/A dokumentů. Můžete vytvářet dokumenty dle normy PDF/A-1b (ISO 19005-1:2005) určené pro dlouhodobě archivované PDF dokumenty.

Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
Solid PDF to Word 9.2
Solid PDF to Word 9.2
PowerDVD Standard 18.0
PowerDVD Standard 18.0
pdfFactory Pro Server Edition 6
pdfFactory Pro Server Edition 6
UltraEdit 23 - upgrade
UltraEdit 23 - upgrade
WinRAR 5
WinRAR 5
pdfFactory Pro 6 - upgrade z pdfFactory Pro
pdfFactory Pro 6 - upgrade z pdfFactory Pro

Poznámka

  • *) Ceny jsou bez DPH, není-li uvedeno jinak.
  • Standardně jsou programy distribuovány v elektronické podobě (v názvu programu může být ESD). Zákazník obdrží elektronickou poštou licenci k programu a/nebo odkaz ke stažení programu.
  • CD v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD bez tištěné příručky.
  • BOX v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD společně s tištěnou příručkou.
Náš tip
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
Informace o autorech
Solid Documents, LLC
Solid Documents, LLC
Domovská stránka
Další programy autorů
3D Secure
solid-converter-pdf.cz solid-converter-pdf.sk
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)