Způsob platby

V našem internetovém obchodě můžete platit následujícími způsoby:

 • bankovním převodem na základě proforma/zálohové faktury;
  Po odeslání objednávky systém automaticky vygeneruje proforma fakturu, která vám bude doručena elektronickou poštou. Tuto proforma fakturu si také můžete ihned zobrazit a vytisknout přímo z vašeho internetového prohlížeče. Odkaz na tuto fakturu naleznete v závěrečném potvrzení objednávky spolu s návodem, jak můžete sledovat stav vyřízení vaší objednávky přímo na Internetu.
  Daňový doklad bude automaticky zaslán elektronickou poštou (v pdf souboru s elektronickým podpisem) nebo za poplatek poštou.
   
 • platební kartou (3D-Secure);
  Po odeslání objednávky se budete automaticky přesměrovaní na bezpečné stránky platební brány GP WebPay, kde vložíte číslo platební karty, její platnost a CVV/CVV2 kód. Je-li vaše karta zařazena do systému 3D-Secure, budete ještě vyzváni k zadání hesla (nebo k jinému způsobu ověření). Poté budete automaticky přesměrováni zase zpět na naše stránky, kde se zobrazí potvrzení objednávky s návodem, jak sledovat stav vyřízení vaší objednávky přímo na Internetu.
  Daňový doklad bude automaticky zaslán elektronickou poštou (v pdf souboru s elektronickým podpisem) nebo za poplatek poštou.

V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte:

emailzpusob-platby@mokry.cz
telefon: 548 220 003
fax: 548 220 005

Luděk Mokrý

 

Pokračovat
Náš tip
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
3D Secure
cz sk
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)