ACDSee Photo Studio Ultimate 2020 13.0

vaše cena: 3 976,00 Kč
(4 810,96 Kč vč. DPH)
Kliknutím zvětšíte
 Vlastnosti: 
 verze:   13.0.2 
 operační systém:   Win 7/8/10/64bit 
 zkušební verze:   odkaz 
 studna.cz:   odkaz 
 domovské stránky:   odkaz 

ACDSee Ultimate je komplexním řešením pro práci s digitálními fotografiemi, od získání fotografie až po její konečné vytištění. Plně podporuje zpracování RAW formátů a dávkové zpracování více fotografií, nabízí výkonné prostředky pro organizaci fotografií, možnosti pro rychlé úpravy, plnou podporou ICC a ICM barevných profilů, rychlé třídění a výběr preferovaných fotografií, možnost publikace formou HTML alb, prezentací a spořičů obrazovky.

Hlavní rysy

 • Procházení a zobrazení obsáhlých sbírek snímků bezkonkurenční rychlostí. Rychlé procházení miniaturních náhledů snímků a bleskové zobrazování snímků přes 100 různých grafických formátů, například JPEG, BMP, GIF, PSD, PCX, PNG, TIFF, RAS, RSB, SGI, TGA, RAW NEF, CR.
 • Podpora všech významných RAW formátů. ACDSee Pro podporuje rozšířený archivační RAW formát DNG (Digital Negative Specification), čímž garantuje rychlé a bezproblémové zobrazení vašich RAW snímků. Podporuje rovněž široké spektrum RAW formátů používaných fotoaparáty nejznámějších výrobců, jako jsou Nikon, Canon, Konica-Minolta, Olympus, Fuji a Pentax, včetně nových, populárních, DSLR modelů (Nikon D2X, Nikon D70s, Canon EOS-1Ds Mark II, EOS-1D Mark II N, EOS 5D, EOS Digital Rebel XT, Olympus E-300).
 • Úspora času při porovnávání fotografií. Nástroje pro porovnávání snímků dokáží rychlým a vysoce produktivním způsobem zvýraznit podobnosti i rozdíly ve vlastnostech, metadatech a úrovni intenzity pixelů skupiny vybraných fotografií, čímž pomohou při výběru nejlepšího záběru z většího počtu podobných fotografií.
 • Plně integrovaná správa barev. Podpora ICC a ICM barevných profilů zajišťuje správné zobrazení a tisk barev. Pro zvýšení produktivity je umožněna současná konverze nebo odstranění barevných profilů více souborů.
 • Rychlé odlišení nejlepších fotografií – Tagging. Fotografie získané z fotoaparátu lze opatřit značkou určující fotografie, které se mají uchovat nebo které se budou modifikovat při pozdějším dávkovém zpracování. Jedná se o efektivní způsob třídění fotografií, který vám pomůže udržovat pevný disk a paměťové karty v nezaplněném stavu.
 • Možnost úpravy uživatelského prostředí ACDSee Pro dle vlastních představ. Úprava prostředí tak, aby vyhovovalo vašim potřebám, je nezbytná pro vytvoření podmínek pro efektivní práci. ACDSee Pro umožňuje vybrat tlačítka zobrazená na panelu seznamu souborů, skrýt, zavřít posunout a ukotvit různé panely, upravit vhled prohlížeče snímků, upravit kartu vlastností, vytvořit vlastní informační tipy, modifikovat klávesové zkratky, apod.
 • Nedestruktivní zpracování RAW snímků. Nyní máte možnost zpracovávat RAW snímky s větší kontrolu a precizností. Můžete upravit expozici, vyvážení bílé barvy, ostrost, šum a další parametry, které vaší fotografii posunou na zcela novou kvalitativní úroveň. Nastavení parametrů lze uložit pro opakované použití.
 • Dávkové zpracování více fotografií. Podpora dávek umožňuje zpracování více snímků v jednom kroku. Můžete aplikovat jednu nebo posloupnost více činností.
 • Dávkové vkládání IPTC informací. Díky integrované podpoře IPTC metadat můžete více fotografií současně doplnit informacemi jako jsou: IPTC titulky, klíčová slova, informace o autorských právech, kredity a další. Vložené informace zůstanou připojeny k vašim fotografiím i při jejich sdílení s jinými uživateli. IPTC informace lze zobrazit na fotografiích, při prezentacích nebo na miniaturách v prohlížeči. Fotografie lze dle IPTC informací třídit nebo porovnávat.
 • Profesionální nástroje pro rychlou editaci a retušování fotografií. ACDSee Pro vám poskytne všechny běžně používané nástroje pro editaci digitálních fotografií v jediné aplikaci, takže můžete provést všechny potřebné úpravy bez nutnosti opuštění aplikace.
  • Nástroje pro automatickou nebo ruční úpravu expozice, barvy, kontrastu, jasu, úrovně stínů, gamma, středních tónů a červeného, zeleného a modrého kanálů.
  • Nástroj Shadow/Highlight pro vylepšení snímků nezávislou korekci zastíněných a výrazných oblastí, zvýšením nebo snížením barevného nasycení.
  • Nástroj Photo Repair umožňující opravit nejobvyklejší defekty fotografií, jako jsou skvrny, odlesky, škrábance na čočkách, a další nedostatky.
  • Profesionální nástroj Heal pro opravu izolovaných oblastí na fotografiích, při zachování barvy, osvětlení a struktury okolních oblastí.
  • Nástroje pro ořezání, rotaci a úpravu velikosti.
  • Výběr přes 40 skvělých filtrů a speciálních efektů.
  • Nástroje Median Noise Reduction, Despeckle, Median X a Square pro odstranění šumu z fotografií.
  • Výkonné nástroje pro korekci zkreslení způsobených čočkami.
  • Možnost použití histogramu pro precizní úpravu fotografií.
  • Nástroje pro vkládání textu a titulků doplněných speciálními efekty a snadné vkládání vodoznaků.
 • Rychlá a efektivní organizace vašich fotografií. S pomocí ACDSee Pro bude správa vašich fotografií jednoduchá, elegantní a bezpečná. Fotografie lze vyhledávat se současným použitím více kritérií. Informace o souborech a miniaturní náhledy jsou do ACD databáze automaticky vkládány při procházení složek nebo hromadně s pomocí průvodce Catalog Files Wizard. Do databáze fotografií můžete rovněž snadno přidat snímky uložené na CD, DVD a VCD discích, což umožňuje jejich pozdější procházení a zobrazení miniaturních náhledů bez nutnosti opětovného vložení disku se snímky do počítače.
 • Vytvoření vlastních, ohromujících prezentací s přechodovými efekty a zvukem. O své prezentace se můžete podělit s ostatními prostřednictvím CD disku, elektronické pošty nebo webových stránek, aniž by k jejich zobrazení bylo potřeba vlastnit ACDSee. Vytvářet lze spořiče obrazovky, Flash a PDF prezentace, podporována je tvorba VCD (Video Compact Disc) disků. Zveřejnění vašich fotografií na webových stránkách usnadňuje nabídka profesionálních HTML šablon, které lze modifikovat dle vlastních představ.
 • Možnost využití řady možností pro tisk o vysoké kvalitě. Můžete volit vlastní vzhled tisků, tisknout více snímků na stránku, vložit a vytisknout vlastní titulky, hlavičku, patu a další informace, vybrat z různých filtrů pro změnu rozlišení. Podporována je správa barev zajišťující, že výtisk bude vypadat stejně jako to, co vidíte na monitoru.
 • S ACDSee Pro získáte to nejlepší pro uložení, archivaci a ochranu fotografií. Fotografie uložené na vašem PC můžete snadno pravidelně synchronizovat se síťovými složkami nebo externím diskem a chránit je tak pro případ havárie místního disku. Fotografie a informace uložené v ACD databázi a lze snadno a rychle zálohovat na CD nebo DVD s pomocí Burn Basket, bez nutnosti používání jiného vypalovací software.

   Termín dodání: až 4 prac. dny

Poznámka

 • *) Ceny jsou bez DPH, není-li uvedeno jinak.
 • Standardně jsou programy distribuovány v elektronické podobě (v názvu programu může být ESD). Zákazník obdrží elektronickou poštou licenci k programu a/nebo odkaz ke stažení programu.
 • CD v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD bez tištěné příručky.
 • BOX v názvu programu: program je distribuován poštou na CD nebo DVD společně s tištěnou příručkou.
Náš tip
Výrobci
Košík
0 položek
Zákazník
Měny
Informace o autorech
ACD Systems
ACD Systems
Další programy autorů
3D Secure
acdsee-ultimate.cz acdsee-ultimate.sk
spider ccbot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)